#
Image
Witaj na naszej stronie.

Kruk Ptaki

Duży ptak z rodziny krukowatych. Kruki lubią bardzo różne, półotwarte środowiska: od skalistych wybrzeży, przez widne lasy i większe zadrzewienia.
Corvus corax)-duży ptak osiadły z rodziny krukowatych zamieszkujący w zależności od podgatunku: Corvus corax corax-Eurazja od Półwyspu.
Drapieżne Zdjęcia, zdjęcia kwiatów, Kwiaty, Fotografia, Fotografie, Fotografia przyrodnicza, Polne kwiaty, Krzewy i drzewa, Motyle, Zwierzęta, Widoki.

Site may harm your computer. Ptaki krukowate (Corvidae) należą do największych przedstawicieli rzędu wróblowych (Passeriformes). Najbardziej okazałym z nich jest kruk (Corvus corax).

Sięga 66 cm długości. i 120 cm rozpiętości skrzydeł. Jest barwy czarnej. Lata bardzo zręcznie, podobnie do lotu ptaków drapieżnych. Jest jednym z najwcześniej przystępujących do lęgów ptaków w naszym kraju, często składa jaja już na początku marca. Rzeźby których autorem jest rzeźbiarz Marian Ściseł twórca ludowy. Rzeźba ludowa, rzeźba w drewnie.
Występuje na granicach lasów wysokopiennych oraz łąk i pól. Dawniej należał do ptaków płochliwych, unikających bliskiego sąsiedztwa człowieka. 0379. Jpg Dodano: 2006-09-29 20: 53 Autor: feel-free. Opis: Brak opisu. Tagi: kruk. Brak opisu kruk, ptaki p4010224-1. jpg. Ptak Opis: młody na ziemi, kruk, kruki, Podlasie Gatunek Pl: Bielik. Kategoria: ptak Opis: grupa na ziemi, Podlasie Gatunek Pl: Kruk. Tekstach Starego Testamentu kruk jest wspomniany parokrotnie. Zamieszkiwał miejsca pustynne i ruiny (por. Iz 34, 11; So 2, 14). Mimo że należał do ptaków. Różne zwierzęta (3). Data Ostatniej Aktualizacji: 17. 05. 2008 r. © Antykwariat biaŁy kruk. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. Jonsson jest jednym z na, Ptaki Europy i obszaru śródziemnomorskiego, Księgarnia Internetowa. Księgarnia Internetowa Biały Kruk akceptuje płatności:

Image