#
Image
Witaj na naszej stronie.

Kuchnia Polowa Sprzedam

Kuchnię polową kp-200 na podwoziu jednoosiowym. Pojemność kotłów 220 l. Stan idealny. Nie przystosowana do holowania przez samochód osobowy.

Polowa-sprzedam, Kuchnia polowa-sprzedam, Poznań rzystanie: do przygotowywania dwudaniowych posiłków w warunkach polowych (obozy, rajdy.
Polowa kp-340, pełne wyposażenie. Nowa! sprzedam inne, ogłoszenia drobne na Gumtree.
Polowa+ zbiornik na wode powiększ Kliknij, by powiększyć. Sprzedam kuchnie polowĄ+ zbiornik na wode. Nr. Tel. 0504-040-125. Oferty: Sprzedam. Szczegóły. Region: Polska. Stan: Nowy. Opis. Kuchnia polowa kp-340 na przyczepie 1-osiowej z hamulcem najazdowym z pompą 1-stopniową.

Apr 2008. Dodatkowo kuchnia polowa, stodoła, obora murowana, ogród z drzewami owocowymi, dom w bardzo dobrym stanie, po remoncie. Wszystkie mośliwe rodzaje domów do sprzedania w całej Władysławowo. łącznie 6 pokoi, 2łazienki, kuchnia, połowa domu podpiwniczona, dodatkowo na.

Mieszkanie na parterze w domku dwurodzinnym w zabudowie szeregowej o mieszkalnej 50m2. Dwa pokoje, kuchnia z dodatkowym pomieszczeniem (spiżarka). Sprzedam (agencje). Tytuł: 1ha Strażów. e-mail: kuchnia polowa zadaszona o pow. Zabudowy 10m2, budynek gospodarczy 15m2 (blaszak. Dom-własność hipoteczna-Bydgoszcz (Bydgoszcz). piwnica-pod połową domu parter-pokoje 16m, 20m; kuchnia 14m; łazienka i ppokój i.
Do sprzedania kuchnie polowe Kp 340 z czterema kotłami i oryginalną patelnią zamontowaną w niejsce piątego kotła. Oczywiście można ją wyjąc i zamontować. Apr 2007. Domek gospodarczy murowany piętrowy, ogrodzona, duża kuchnia. Działki rekreacyjne nieruchomoŚci sprzedam Nieruchomości.

Image